COVID-19 nedeniyle yurda dönmüş veya hareketliliğini ötelemiş öğrencilerimiz için ÖNEMLİ DUYURU2019-2020 Erasmus+ Programına seçilmiş ancak COVID-19 nedeniyle yurda dönmüş veya hareketliliğini ötelemiş öğrencilerimiz için

ÖNEMLİ DUYURU

2019-2020 Erasmus+ Programına seçilmiş ancak COVID-19 nedeniyle yurda dönmüş veya hareketliliğini ötelemiş öğrencilerimizin yurda dönüşte veya hareketliliğini ötelemeden kaynaklı harcamalarının maliyet analizinin tamamlanabilmesi için 3 Temmuz 2020 tarihine kadar aşağıda linki verilen dosya ile yaptıkları harcamalara dair belgelerini dijital olarak erasmus@istanbul.edu.tr adresine göndermeleri önem arz etmektedir.

Önemli Notlar:

  1. Yapılan harcamaların tazmini ile ilgili detaylar için muhakkak Türkiye Ulusal Ajansı’nın 22.05.2020 tarihli Sık Sorulan Sorular ve Cevapları – Versiyon 4 belgesinin 3. maddesini okuyunuz. Dosyaya https://www.ua.gov.tr/media/vlpmng0r/corona-virüs_sss_22052020.pdf linkinden ulaşabilirsiniz.
  2. Hareketlilikle ilgili teslim edilmesi gereken dilekçeye https://erasmus.istanbul.edu.tr/tr/content/ogrenci-hareketliligi/ogrenim-hareketliligi#title15741443167231adresinden ulaşabilirsiniz.
  3. Daha önce tazmin ile ilgili gönderdiğiniz evrakı tekrar göndermenize gerek yoktur. Ancak evrakınızın eksiksiz olduğundan emin olunuz.

Maliyet analizi tamamlandıktan sonra öğrencilerimizle irtibata geçilecek ve sürecin ilerleyen aşamaları için gereken yönlendirmeler yapılacaktır.

İstanbul Üniversitesi Erasmus Kurum Koordinatörlüğü resmi web sayfası ve sosyal medya araçlarını takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

Lütfen konuya ilişkin sorularınızı erasmus@istanbul.edu.tr adresine yönlendiriniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.